[Blerja jashtë shtetit] Faqja më e mirë e modës së zonjave të Japonisë 19

[Blerja jashtë shtetit] Faqja më e mirë e modës së zonjave të Japonisë 19

Uncategorized

Shërbimi i Transferimit të Paketave Japoneze [Rekomanduar]

Vend i transferimit
tipar
shërbej
gjuhe

 • Rishikoni 4.6 me një gamë të gjerë të pagesave dhe shërbimeve
 • I pajtueshëm me TNT, DPD, UPS

Bullgarisht, Gjermanisht, Arabisht, Anglisht,


 • Faqja kryesore është shumë e lehtë për tu parë dhe mund të përdoret lehtësisht nga fillestarët.
 • Kostoja e transportit është shumë e lirë dhe shumë e popullarizuar nga jashtë

Japoneze, Anglisht, Kineze, Koreane


 • Shumë i përshtatshëm për blerjet e klientëve në Rakuten
 • Ne ofrojmë shërbime të ndryshme siç janë blerja zëvendësuese dhe simulimi i çmimeve.

Japoneze, Anglisht, Kineze, Koreane


 • Shërbime të bollshme siç janë zbritjet e dorëzimit afatgjatë dhe ruajtja falas 30 ditë
 • Transporti dhe CS mbështesin 24 orë në ditë.

Anglisht Japoneze


Procedura për përdorimin e shërbimit

STEP1 Regjistrimi i Anëtarëve të Ri → Merrni adresën

 • Kur regjistroheni, plotësoni informacionin tuaj personal dhe adresën e postës elektronike.
 • Ne ju rekomandojmë kartat ose PayPal si një metodë pagese për blerje.

STEP2 Pazar në blerjet online jashtë shtetit

 • Ju lutemi përdorni adresën që keni marrë në hapin 1 kur bëni pazar
 • Shikoni sistemin e ndaluar të importit para blerjes

STEP3 Procedurë e transferimit

 • Le ta plotësojmë kërkesën e transferimit sa më shpejt të jetë e mundur
 • Metoda e transferimit ndryshon në varësi të faqes, kështu që le ta kontrollojmë atë

STEP4 Mbërritja

 • Bagazhi i dërguar arrin në marrjen e rreth 4 deri në 7 ditë më vonë.
 • Kostot e transportit mund të ndryshojnë nga një vend në tjetrin. Kostot e transportit mund të ndryshojnë nga një vend në tjetrin.

Një domosdoshmëri -shiko! ! Ndalimi i Importit / Mallrave të Rregulluara

Ju lutemi sigurohuni që të kontrolloni artikujt e importuar

Nëse importohet pa konfirmim, ju mund të arrestoheni

STEP2.Jashtë shtetit / Vetë -Venda [Importi i Ndaluar Artikujt e Ndaluar]

WORLD IMPORT BAN【DHL】

WORLD IMPORT BAN【Fedex】

[Pagesa më e fortë jashtë shtetit] Karta e mençur e debitit

Quote:https://www.monito.com/en/wiki/wise-vs-paypal

 • Kartat e debitit të mençur mund të përdoren për pagesa jashtë shtetit me një çmim më të ulët se PayPal.
 • I mençur mund të dërgohet në 80 ose më shumë vende

Faqja e modës së zonjave japoneze

AMAZON FASHON【WOMEN】

tipar

 • Faqja më e madhe në botë e KE me pjesën më të madhe në Japoni
 • Klasa e lartë e faqes së porosisë së postës së modës me numrin e produkteve
gjuhe
Japoneze, Anglisht, Kineze
Varg i dorëzimit

tërë bota

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të njohur me Amazon
 • Ata që duan të shohin shumë produkte

RAKUTEN FASHION【WOMEN】

tipar

 • Japonia Nr. 1 në renditjen e shitjeve të faqeve në vend të EC
 • Sa më shumë të blini në Rakuten, aq më shumë pikë mund të merrni
gjuhe
Japoneze, faqe jashtë shtetit [kinezisht, frëngjisht, anglisht, gjermanisht]
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që duan të blejnë shumë
 • Ata që duan të bëjnë blerje të lirë

ZOZOTOWN

tipar

 • Faqja e vetme e specialitetit të veshjeve që u rendit në vendin e 4 -të në renditjen e shitjeve në KE
 • Për shkak se specializohet në veshje, ju mund të merrni shpejt artikujt më të fundit të modës në Japoni.
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Merrni një kupon 1000JPY me një regjistrim të ri të anëtarëve

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar për markat më të fundit në Japoni
 • Njerëz që pyesin se në cilën faqe të modës duhet të blini

GRL

GRL

tipar

 • Një sit pazar që ka pjesën më të madhe të tregut në Japoni, ku mund të blini me çmimin më të lirë në industrinë e modës.
 • Mimi: Pricemimi shumë i arsyeshëm nga 1000 JPY në 3000 JPY
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5000JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që duan të bëjnë blerje të lirë
 • Ata që janë të interesuar për produkte të modës

AEON STYLE ONLINE

tipar

 • Faqja e modës e operuar nga dyqani më i mirë me pakicë i Japonisë “Aeon”
 • Ka edhe artikuj të modës ekskluzivisht për jonet
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5000JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që ishin të njohur me Aeonin
 • Ata që janë të interesuar për Aeon Limited Fashion

TRENDY JAPAN

tipar

 • Faqja e modës në rrugë e përqendruar në markat origjinale unisex
 • Ne shesim shirita që shprehin kulturën japoneze.
gjuhe
Japoneze, Anglisht, Arabisht, Thai, Hindu, Azerbajxhan
Varg i dorëzimit

tërë bota

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 10,000 jen [botë] * Kjo varet nga produkti

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që e pëlqejnë kulturën japoneze
 • Ata që janë të interesuar për unisex

BRANDELI

tipar

 • Një dyqan japonez dalës që gjithmonë ka më shumë se 20,000 artikuj nga 350 marka.
 • Ju mund ta blini atë edhe më shumë duke blerë me shumicë
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që duan të blejnë markat japoneze me çmim të ulët
 • Ata që duan të blejnë më lirë duke blerë me shumicë

SHOPLIST

tipar

 • Faqja e modës EC në vendin e parë Renditja e kërkimit të grave faqet e porosive të postës së modës
 • Në veçanti, ajo është vlerësuar shumë nga adoleshentët në modë të shpejtë.
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në të gjitha produktet për herë të parë blerje! 【Vetëm Japonia

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar për modën
 • Ata që duan të përgatisin koordinimin

ALINOMA

tipar

 • Faqja e modës që synon topat
 • Nga L në 10L, moda që përputhet me secilin trup është e mundur.
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5500jpy !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Topolak
 • Ata që janë të interesuar për koordinim të madhësisë së madhe

RONRON

tipar

 • Faqja më e madhe e modës Lolita e Japonisë
 • Ngjyra: Ka ngjyra të ndryshme si e bardha, e zeza, e kuqe, rozë, blu dhe jeshile.
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas mbi 10,000 JPY [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar për modën e lolita
 • Ata që duan të zbulojnë një stil të ri të modës

KOBE LETTUCE

tipar

 • Shtë një sit i modës që krenohet me një pjesë të lartë të tregut në mesin e atyre në të 20 -tat e tyre, dhe gjithmonë renditet lart në renditjen e faqeve të njohura të blerjeve në internet në revistat e famshme të modës.
 • Është shumë e dashur nga modelet japoneze
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5500jpy !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar për modën e brezit të ri
 • Ata që duan të bëjnë blerje të lirë

FLOWER

FLOWER 

tipar

 • Faqja e porosisë së postës së modës së modës në SNS popullore japoneze “Instagram”
 • Ne jemi duke zhvilluar modë të lezetshme për të rritur, të përqendruar në qytetin në modë të Tokios, “Shibuya” dhe “Harajuku”.
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5000JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që duan një stil unik të modës
 • Ata që janë të interesuar në modën e Harajuku

PIERROT

tipar

 • Ne gjithashtu jemi duke u përqëndruar në modën funksionale.
 • Faqja e modës që merret me rroba të rastësishme të njohura me njerëzit në të 20 -tat e tyre
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5500jpy !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar për modën rastësore
 • Ata që janë të interesuar për rroba shumë funksionale

GU(JP)

GU

tipar

 • Faqet e famshme të modës me çmim ultra të ulët dhe tendenca të shkëlqyera që më shumë se 90 % e japonezëve i dinë
 • Fito vendin e parë në fjalën -of -Mouth dhe renditjen e reputacionit të modës së shpejtë
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5500jpy !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar të bëjnë pazar me një çmim shumë të ulët
 • Ata që janë të interesuar për modën e rrugës

UNIQLO(JP)

UNIQLO 

tipar

 • Marka kryesore e modës në Japoni
 • Pjesë e lartë nga e gjithë bota me një dizajn të thjeshtë
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5000JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të njohur me uniqlo
 • Njerëzit që pëlqejnë modën e thjeshtë

PAL CLOSET

tipar

 • Një sit me postë me postë që shet marka të famshme si “Kastane”, e cila renditet e para në Renditjen e Përgjithshme të Markës së Zonja, dhe Renditja e Përgjithshme e Markave të Grave të Grave të Fashioneve të Modës EC “Castane”, e cila merret me markën e famshme japoneze “3coins”, dhe Marka e famshme japoneze “3coin”.
 • Ne kemi një formacion të gjerë të zonjave, burrave, fëmijëve dhe mallrave shtëpiake.
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 5000JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që duan të blejnë lehtë
 • Ata që janë të interesuar për markat e njohura si 3coin dhe Katane

EVERYNANA

tipar

 • Faqja shumë e popullarizuar e porosisë së postës së modës në Korenë e Jugut
 • Është vlerësuar shumë nga gjenerata të ndryshme të reja nga moda e lezetshme për të rriturit
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 10000JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar për modën koreane
 • Ata që janë të interesuar për modën e lezetshme

EGG STORE

tipar

 • Faqja e modës që ofron artikuj prerje për gals
 • Kjo faqe ju lejon të njihni kulturën japoneze GAL në përmbajtjen e zemrës suaj.
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 8800 JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Njerëzit që pëlqejnë gals
 • Njerëzit që pëlqejnë gjërat e ndezura

HOTPING

tipar

 • Dyqani i porosive me postë të bëra për të gjitha gratë që shqetësohen për madhësinë e modës koreane
 • Shumë artikuj të modës me cilësi të lartë me çmime të arsyeshme
gjuhe
Japonez
Varg i dorëzimit

Japoni

Përndryshe, ju lutemi përdorni shërbimin e transferimit

të tjerët

Transporti falas në blerje mbi 8000JPY !! [Vetëm Japoni]

Rekomandohet për njerëz të tillë

 • Ata që janë të interesuar për modën koreane
 • Topolak