30 Vende të rekomanduara për porosinë e pajisjeve shtëpiake në Japoni [porosia me postë jashtë shtetit është gjithashtu e mundur]

30 Vende të rekomanduara për porosinë e pajisjeve shtëpiake në Japoni [porosia me postë jashtë shtetit është gjithashtu e mundur]

Uncategorized

Shërbimi më i mirë i transferimit të paketave të Japonisë [Vetëm të huajt]

Vend i transferimit
Tiparet
shërbej
gjuhe

 • Rishikoni 4.6 me një gamë të gjerë të pagesave dhe shërbimeve
 • I pajtueshëm me TNT, DPD, UPS

Bullgarisht, Gjermanisht, Arabisht, Anglisht,


 • Faqja kryesore është shumë e lehtë për tu parë dhe mund të përdoret lehtësisht nga fillestarët.
 • Kostoja e transportit është shumë e lirë dhe shumë e popullarizuar nga jashtë

Japoneze, Anglisht, Kineze, Koreane


 • Shumë i përshtatshëm për blerjet e klientëve në Rakuten
 • Ne ofrojmë shërbime të ndryshme siç janë blerja zëvendësuese dhe simulimi i çmimeve.

Japoneze, Anglisht, Kineze, Koreane


 • Shërbime të bollshme siç janë zbritjet e dorëzimit afatgjatë dhe ruajtja falas 30 ditë
 • Transporti dhe CS mbështesin 24 orë në ditë.

Anglisht Japoneze


Procedura e shërbimit [vetëm të huajt]

STEP1 Regjistrimi i Anëtarëve të Ri → Merrni adresën

 • Kur regjistroheni, plotësoni informacionin tuaj personal dhe adresën e postës elektronike.
 • Ne ju rekomandojmë kartat ose PayPal si një metodë pagese për blerje.

STEP2 Pazar në blerjet online jashtë shtetit

 • Ju lutemi përdorni adresën që keni marrë në hapin 1 kur bëni pazar
 • Shikoni sistemin e ndaluar të importit para blerjes

STEP3 Procedurë e transferimit

 • Le ta plotësojmë kërkesën e transferimit sa më shpejt të jetë e mundur
 • Metoda e transferimit ndryshon në varësi të faqes, kështu që le ta kontrollojmë atë

STEP4 Mbërritja

 • Bagazhi i dërguar arrin në marrjen e rreth 4 deri në 7 ditë më vonë.
 • Kostot e transportit mund të ndryshojnë nga një vend në vend

Një domosdoshmëri -shiko! ! Ndalimi / rregullimi i importit [Vetëm të huajt]

Ju lutemi sigurohuni që të kontrolloni artikujt e importuar

Nëse importohet pa konfirmim, ju mund të arrestoheni

STEP2.Jashtë shtetit / Vetë -Venda [Importi i Ndaluar Artikujt e Ndaluar]

WORLD IMPORT BAN【DHL】

WORLD IMPORT BAN【Fedex】

[Pagesa më e fortë jashtë shtetit] Karta e mençur e debitit [Vetëm e huaj]

Quote:https://www.monito.com/en/wiki/wise-vs-paypal

 • Kartat e debitit të mençur mund të përdoren për pagesa jashtë shtetit me një çmim më të ulët se PayPal.
 • I mençur mund të dërgohet në 80 ose më shumë vende

30 Pajisjet e Shtëpisë Japoneze Faqet e Porosit të Postës

EDION

Pajisjet shtëpiake shtëpiake të porosive me postë që operojnë më shumë se 150,000 produkte dhe më shumë se 1.200 dyqane në mbarë vendin

IRISPLAZA

Një sit i porosive me postë të pajisjeve shtëpiake të menaxhuar drejtpërdrejt nga Iris Ohyama, e cila planifikon, prodhon dhe shet nevoja të përditshme që merren me më shumë se 60 % të produkteve të reja brenda 3 viteve.

ymall

Vendi më i famshëm i blerjeve të pajisjeve familjare japoneze në Japoni, e quajtur versioni Uniqlo Home Appliance.

YODOBASHI

Shkalla e shëlbimit të pikës është shumë e lartë dhe pajisjet shtëpiake japoneze mund të blihen në faqen më të ulët të pajisjes shtëpiake EC

JOSHIN WEB

Shtë një sit shumë i rekomanduar nëse blini pajisje shtëpiake sepse çmimi i pajisjeve shtëpiake është më e lirë se dyqanet e tjera në internet në site të ndryshme.

KOJIMA

Isshtë krijuar që të jetë shumë e lehtë për t’u përdorur në krahasim me faqet e tjera të pajisjeve shtëpiake EC, kështu që rekomandohet gjithashtu për ata që po mendojnë të blejnë pajisje shtëpiake për herë të parë.

NOJIMA ONLINE

Një nga pajisjet më të mëdha dixhitale të shtëpisë në Japoni që azhurnon çmimin më të ulët të mjaftueshëm për t’u thënë se është “i lirë në një nivel të dyshimtë!”

E BEST

Një sit i porositura me postë të përcaktuara gjatë në Japoni që arriti 100 % normë të përsëritjes (Unë dua të vazhdoj ta përdor atë në të ardhmen) në vlerësimin e faqes më të madhe të vlerësimit të Japonisë “Price.com”

KSDENKI

Pas sondazhit të kënaqësisë së shërbimit, ajo ka fituar vendin e parë në departamentin e dyqaneve të elektronikës së konsumit për të pestin vit radhazi, dhe është faqja e tretë më e madhe më e madhe e porosisë së postës në shtëpi në Japoni.

EARPHONE

Një dyqan specialiteti ku mund të dëgjoni, blini dhe blini kufje dhe kufje në të gjithë botën

FUJIYA-AVIC

Faqja e pajisjeve shtëpiake që krenohet me një formacion të pajisjeve shtëpiake të lidhura me muzikën në Japoni

JAPANET

Një sit i pajisjeve shtëpiake e operuar nga Japonia, faqja kryesore e blerjeve televizive në Japoni.

KITAMURA OF CAMERA

Kjo faqe është më e mira për produktet e lidhura me kamerën

SOFMAP

Kjo faqe është shumë e famshme në Japoni me PC të përdorura dhe telefonat inteligjentë.

LOUPEDECK

Faqja e porosisë me postë që shet pajisjen përfundimtare “Loupedeck” për redaktim dhe shpërndarje

TOKKA.COM

Isshtë më e shpejtë se faqet e tjera dhe është shumë e lehtë për të grumbulluar pikë, kështu që është një sit i rekomanduar në vendin e pajisjes shtëpiake për përdorim të gjatë.

LENOVO

Faqja e KE e operuar nga një PC Lenovo kryesore

TANTAN

Nga logjistika me kosto të ulët, ne ofrojmë pajisje shtëpiake nga prodhuesit kryesorë me një çmim më të ulët se kudo tjetër.

SKYMUSE

Një sit në rritje i specializuar në fëmijë fëmijë, pajisje shtëpiake të stilistëve, etj.

DIRECT.SANWA

Nëse jeni duke kërkuar pajisje për zyra të pajisjeve shtëpiake X, rekomandohet në çdo sit të pajisjes shtëpiake.

NTT-X STORE

Ajo operohet nga grupi më i madh i transportuesit të telekomunikacionit të Japonisë NTT, dhe një herë në muaj, X-ditë, mund të merrni produkte shumë më të lirë se faqet e tjera.

MONOTARO

Dyqani më i madh i përmirësimit të shtëpive në Japoni që vazhdon të mbështesë shumë industri prodhuese dhe ndërtimi në Japoni

FORCISE

Një sit me porosi me postë e operuar nga Nobby, marka e sallonit Nr.1, e cila përdoret në rreth 70 % të salloneve të bukurisë në të gjithë vendin.

ALPACA-PC

Duke folur për dyqanet e specializuara të PC -ve të përdorura japoneze, kjo faqe

DELONGHI

Një sit i operuar nga Delongi, një markë kryesore që merret me prodhues plotësisht automatik të kafesë, prodhues ekspres, furnizime kuzhine, etj.

TAMA’S

Entuziastët në natyrë do të gjejnë produkte të shkëlqyera

DIGIRAKU

Një sit me porosi me postë që arrin më shumë se 95 % të vlerësimit të dyqanit Kakakucom dhe shet pajisje shtëpiake me një çmim zbritje.

ASUS

Një sit me porosi me postë e operuar nga një prodhues i madh periferik Asus, i cili krenohet me motherboard -in e botës 1 dhe tregun e konsumit në tregun e konsumit.

PREMOA

Një sit me porosi me postë që përqendrohet në pajisjet shtëpiake që janë të dobishme për jetën, të tilla si frigoriferë, makina larëse, pajisje gatimi dhe pajisje ndriçimi.

FUJITSU WEB MART

Vendi i porosisë së pajisjeve shtëpiake të porosisë, e operuar nga prodhuesi i përgjithshëm i elektronikës japoneze Fujitsu

EC-CURRENT

Një sit i krijuar për një kohë të gjatë EC që gjithmonë mban majën në renditjen e kënaqësisë së klientit vendas.