Dyqani më i mirë në internet i kuzhinës në Japoni 10 [dorëzuar në të gjithë botën] | SCALE

Dyqani më i mirë në internet i kuzhinës në Japoni 10 [dorëzuar në të gjithë botën]

Uncategorized

Shërbimi më i mirë i transferimit të paketave të Japonisë [Vetëm të huajt]

Vend i transferimit
Tiparet
shërbej
gjuhe

 • Rishikoni 4.6 me një gamë të gjerë të pagesave dhe shërbimeve
 • I pajtueshëm me TNT, DPD, UPS

Bullgarisht, Gjermanisht, Arabisht, Anglisht,


 • Faqja kryesore është shumë e lehtë për tu parë dhe mund të përdoret lehtësisht nga fillestarët.
 • Kostoja e transportit është shumë e lirë dhe shumë e popullarizuar nga jashtë

Japoneze, Anglisht, Kineze, Koreane


 • Shumë i përshtatshëm për blerjet e klientëve në Rakuten
 • Ne ofrojmë shërbime të ndryshme siç janë blerja zëvendësuese dhe simulimi i çmimeve.

Japoneze, Anglisht, Kineze, Koreane


 • Shërbime të bollshme siç janë zbritjet e dorëzimit afatgjatë dhe ruajtja falas 30 ditë
 • Transporti dhe CS mbështesin 24 orë në ditë.

Anglisht Japoneze


Procedura e shërbimit [vetëm të huajt]

STEP1 Regjistrimi i Anëtarëve të Ri → Merrni adresën

 • Kur regjistroheni, plotësoni informacionin tuaj personal dhe adresën e postës elektronike.
 • Ne ju rekomandojmë kartat ose PayPal si një metodë pagese për blerje.

STEP2 Pazar në blerjet online jashtë shtetit

 • Ju lutemi përdorni adresën që keni marrë në hapin 1 kur bëni pazar
 • Shikoni sistemin e ndaluar të importit para blerjes

STEP3 Procedurë e transferimit

 • Le ta plotësojmë kërkesën e transferimit sa më shpejt të jetë e mundur
 • Metoda e transferimit ndryshon në varësi të faqes, kështu që le ta kontrollojmë atë

STEP4 Mbërritja

 • Bagazhi i dërguar arrin në marrjen e rreth 4 deri në 7 ditë më vonë.
 • Kostot e transportit mund të ndryshojnë nga një vend në vend

Një domosdoshmëri -shiko! ! Ndalimi / rregullimi i importit [Vetëm të huajt]

Ju lutemi sigurohuni që të kontrolloni artikujt e importuar

Nëse importohet pa konfirmim, ju mund të arrestoheni

STEP2.Jashtë shtetit / Vetë -Venda [Importi i Ndaluar Artikujt e Ndaluar]

WORLD IMPORT BAN【DHL】

WORLD IMPORT BAN【Fedex】

[Pagesa më e fortë jashtë shtetit] Karta e mençur e debitit [Vetëm e huaj]

Quote:https://www.monito.com/en/wiki/wise-vs-paypal

 • Kartat e debitit të mençur mund të përdoren për pagesa jashtë shtetit me një çmim më të ulët se PayPal.
 • I mençur mund të dërgohet në 80 ose më shumë vende

Dyqani më i mirë në internet i kuzhinës në Japoni 10 [dorëzuar në të gjithë botën]

LOWYA

Rekomandohet për ata që janë në kërkim të një peizazhi elegant të kuzhinës

KOTANI

Ne ofrojmë produkte të rekomanduara për ata që janë në kërkim të enëve të gatimit të lehtë -për të përdorur.

DAIDOKO

Ju mund të merrni vegla gatimi që mund të shijojnë teknikat tradicionale japoneze që tregojnë shumë poçarë japonezë dhe artistë të arit.

HARIO

Mobiljet e prodhuara nga prodhuesi i qelqit i vendosur gjatë “Hario” ju lejon të shijoni botën e qartë.

SHOKUBI

Artikuj dërrmues të sendeve dërrmuese të enëve të gatimit të dyqaneve në internet që mund të plotësojnë të gjitha kërkesat e restoranteve.

NATURAL-KITCHEN

Një sit i njohur kuzhine ku shumë produkte elegant janë në dispozicion me një çmim zbritje që çdokush mund të blejë

PROKITCHEN

Funksionon si një dyqan specialiteti për enë tavoline dhe gatimi, dhe ka shumë marka të lindura japoneze.

CRAFT STORE

Një sit i njohur i kuzhinës që zgjedh zanatet tradicionale, tavolinat e bëra me dorë dhe nevojat e përditshme të krijuara nga teknologjia japoneze.

MARUMITSU

Ne ofrojmë një zonë ngrënie premium për ata që duan të shijojnë një vakt.

TOPVALU

Kjo faqe operohet nga supermarketi më i madh i Japonisë “Aeon” dhe mund të përdoret me çmime të ulëta.

タイトルとURLをコピーしました